Jsem střelec s dlouhým krkem, jsem můra s motýlíma křídlama.

Tady čti a v životě žer a nebo buď sežrán.


Makeup or Makedown ?

12. března 2015 v 13:07 | princezna Blackell
Zdravím vás,
prázdniny mi pomalu, ale jistě končí ... nebojte, nebudu kňourat, teda ano, ale ne vám na ramínko.

Takže k dnešnímu článku. Makeup, ano myslím "zkrášlování". Na začátek zdůrazním, že není pravda, že je na makeupu něco špatného, to vůbec ne. Může zakrýt nedokonalosti, rozjasnit pleť a to jak u žen tak i můžu. Nemělo by se to s množstvím přehánět, tak je to přeci se vším.
Hlavní důvod proč jsem chtěla právě na toto téma napsat článěk, byl tento obrázek, velmi mě inspiroval :


Víte, jsem člověk, který si lidí snaží nevšímat a kašlu na jejich narážky k mé maličkosti a tak podobně. Jsou mi takřka ukradení, nevšímám si jich. Většinou jim ukážu svůj elegantní prostředníček, zasměji se a jdu dál. O některých exemplářích se to ale říci nedá. Není příjemné, když na vás v tramvaji nebo kdekoli jinde narážejí zapatlané syntetické slečinky,které mají ego až na Měcíci, jejichž líčení se řídí heslem: čím víc tím líp, čím barevnější tím lepší, tím víc sexy. Nebo ano ? Přišlo mi, že si líčidla nanášely bagrem, připomínali paštiky a pudr se z nich prášil jak při písečné bouři. Fajn, polkni zatni zuby a nevšímej si jich. Je to jejich věc, ale proč mě teda proboha otravují? Myslí si, že jsou něco víc? Já být klukem, asi bych se bála, že se k dané dívce přilepím ... Fujky.

I já se líčím, používám klasické černé linky a řasenku, nic víc. Extravagantnější líčení používám jen zřídka o to třeba k příležitostem různých společenských akcí a tak podobně, chápete. Jsem zástupce přirozenosti, nechci si na nic hrát, nechci ze sebe pak setřít šminky a vypadat jako leklá ryba. Je hezké když o sebe dívka pečuje a líčí se přirozeným a svěžím způsobem. To ano, ale né když vypadá jako klaun (nic proti klaunům), přičemž zvolí makeup těžkého tmavého odstínu, tudíž má dekolt jinou barvu než obličej...ach.
Děkuji pokud jste dočetli až sem a položím vám pár otázek, budu ráda když odpovíte.

Co si o líčení jako takovém myslíte vy?

Líčíte se? (otázka položená předešvím ženám a dívkám)

Jak by se podle vás měla žena líčit?


Nu, pochlubte se prosím. Jsem zvědavá :-)

Děkuji, prinezna Blackell
 


Komentáře

1 Iv. Iv. | Web | 12. března 2015 v 18:33 | Reagovat

Čím víc, tím líp. Aspoň se člověk může pokochat panoptikem zadarmo. Hrát se na to dají skvělý hry např. u bazénu kolik osob se změnilo v pandu a tak.

2 blackell blackell | 12. března 2015 v 19:58 | Reagovat

Hehe, skvělý postřeh Iv.
Líbila by se mi změna v Jokera.

3 sw sw | Web | 13. března 2015 v 11:45 | Reagovat

Dřív jsem se líčila, co to jen šlo. Teď jsem asi dospěla k tomu, že je to ztráta času. Maluju se jen k vzácným příležitostem a jinak ne. Nebaví mě to. Ten text je hodně výstižný! :D Proč mě to nikdy nenapadlo?! :D
Jinak máš zajímavý blog! Je škoda, že si nedáš větší pozor na překlepy, protože tvoje názroy jsou zajímavé, jen mě občas od čtení odrazuje právě to sluštění nečitelných slov... :/

4 blackell blackell | 13. března 2015 v 12:29 | Reagovat

Moc děkuju za názor, na mém blogu je vidno, že si s češtinou občas nevím rady a ona se mnou už také ne. Za to se moc omlouvám, budu si dávat pozor. Děkuji mnohokrát, tvá chvála mě uvádí do rozpaků :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama