Slyšíš to ticho? Cítíš tu chuť pedžvýkanýho textu? Cizinče, ocitl jsi se v mém zákoutí, pokud nemáš do čeho rýpnout, porozhlédni se tu, jen si posluž. Pokud se Ti tu nelíbí, odplivni si a odejdi. Vše, co se zde nachází je MÉ dílo, zakazuji texty bez mého vědomí kopírovat, či vydávat za své. Přečtete si něco o autorských právech než tak učiníte. Děkuji.
Mít lžíci nebo být lžící ?

17. března 2015 v 19:53 | princezna Blackell |  TT podle mého gusta
Nevím jak vy, ale já zbožňuji když mne líbá lahodný smetanový dortík, či jiný vynikající pokrm. Po té, ještě dlouho olizuji lžíci do posledního drobečku, jež mému jazyku dopřává rozkožné vzrušení. Lžíce. Tento nástroj nám umožňuje, pokud s ním tedy umíme řádně zacházet, civilizované přijímání potravy. Stejně tak, jako její dva kolegové. Vidlička a nůž. Hm, jak jim to asi funguje ... Vztah ve třech ?
Vlastnit lžíci je vzrušující, přestave si ale, že by jste byli lžící nějaké vámi obdivované celebrity a ta by olizovala vaše hlíníkové tělo. Je to perverzní, nebo to ve vás něco vyvolalo ? Pochlubte se mi, jsem zvědavá. Upřímně řečeno, představa. že bych byla lžící mého oblíbeného zpěváka ... Ach.
Nu, ale musím tako podotknou, že bych nikdy nechtěla být lžící nějakého trola, Shreka, či babičky se zubní náhradou ... Uf, fujky. Jo, já vím, také ji budu jednou mít.

Nu, zase jsem něco sesmolila, zanechte mi prosím váš názor a jméno celebrity, kterou by jste se nechali olizovat, budu ráda.
Děkuji, přeji příjemný temný večer.

Princezna Blackell
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama