Jsem střelec s dlouhým krkem, jsem můra s motýlíma křídlama.

Tady čti a v životě žer a nebo buď sežrán.


Bílé pláště

24. dubna 2015 v 21:07 | princezna Blackell |  thoughts
Vážení a milí,
teď mi povězte, kdo z vás má rád Bílé pláště?
Nuže sepsat článek o mé nesnášenlivosti k některým z lékařu chci už dlouho. Jenže, jak svým potvůrkám sepsat vše co chci, aby to dávalo smysl?

Včera jsem byla odtáhnuta k lékaři, konkrétně k holohlavému slizkému odrtopedovi, který mi na vytištěný papír vytiskl lékařskou zprávu, kde zhodnocuje stav mojich zádíček. Přijdete tam téměř nazí, on vám párkrát poklepe na zádá, přinutí vaše klouby k rotaci a sestřičce, jež se hrbí u monitoru diktuje pro mě neidetifikovatelné, jakoby hieroglifické (lékařské) výrazy. Vždy to samé, poškrábe se na hlavně a s výrazem alá moc-se-to-tedy-nesrovnalo, mě pošle na rentgen. Nejen že, když tam stojím téměř nahá a sahá na mě ještě slizčí- jak to říci jen -... Pan odporné, snímající zařízení obsluhující? Nýbrž také vynález, který snímá mé kostičky produkuje záření, jež nemá dvakrát dobrý vliv na můj organismus. Zkártka a dobře, jakmile moje snímky pomocí moderních technologií, tedy kdy nemusíte tahat ten plastový nesmysl, doputují k mému ortopedíčkovi, který se poškrábe na hlavě, pohrozí mi, nadiktuje sestřičce seznam doporučení, zašklebí se a kývne na rozloučenou. No, následně mám absenci ve škole a náladu pod psa. Jelikož vím, že ač pravidelně cvičím a záda si hýčkám, chce mě mít sup pod dohledem a za půl roku jsem tam zase.

Lékaře nemám ráda už z principu, kdy jim řeknete, že vás bolí koleno a oni by vám hned chtěli odsávat vodu, předepsat prášky a posílat k dalším nejméně pěti kolegům, kteří si vás pak přehazují jako pinkpongový míček.

Samozřejmě, že lékaři jsou důležití a zachránili spousty životů atd atd. Ale jakmile se šťourají v mém zdraví, mou přízeň si nikdy nezískají.

Tento výše uvedený text, není urážka k lékařským osobnostem směřovaná. Každý jejich hodnotu zná, tak ji přeci nemusím zmiňovat.

Tak, co vy a Bílé pláště?

Děkuji za přečtení, hezký večer.

Princezna Blackell.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama