Jsem střelec s dlouhým krkem, jsem můra s motýlíma křídlama.

Tady čti a v životě žer a nebo buď sežrán.


Tam, kde záda ztrácejí dobrou pověst.

12. května 2015 v 20:36 | princezna Blackell |  thoughts
Ano vážení,
přesně tam se nacházejí stížnosti a připitomělé řečičky. Přesněji řečeno: ,, Je mi to u pr*ele", doplněno sladkým přeironikckým úsměvem. Pondělí. Každý všední den jsme nuceni trávit velkou část dne ve škole, či na pracovišti, myslím však že pondělí je nejvíce zdrcující.

Vstanete. Dolezete do koupelny, kde se zděsíte vlastního já na druhé straně, přičemž si říkáte že to musí být nějaký omyl. Po té v záchvatu paniky hledáte druhou ponožku, která si s Vámi hraje 365 dní v roce na schovávanou a nepřijde jí to otřepané. A v zápětí zjišťujete, že nestíháte. Závist těm co se dopravují autem a nemusí se lepit na tucty protivných, také nestíhajících lidí v MHD. Nu pokračujeme, ať se nazakecám ohledně škodlivin tančích ve vzduchu velkoměsta.
Nuže naštvaní se připalzíte na akademickou půdu umělecké školy, pasivně si zakouříte a následně šplháte do čtvrtého patra. Jste splavení, vyřízení a zralí opět do postele. Usednete však do školní lavice a místo toho, aby jste dali dobrou noc plyšovému medvídkovi, posloucháte jak mají vaši spolužáci těžký život, jak jsou unavení a zdrcení. Skvělé. Spolužácci moji, já v té lavici sedím taky, taky jsem unavená a také budu psát velké množství testů. To přec nemůžeme mlčky soucítit? Chvála třídním šaškům a průšvihářům, kteří strhavají pozornost a také špuntům do uší. Nu, souciťme spolu, ale v tomto případě potichu.

Příjemný večer, pozdravujte plyšové medvídky. Budu ráda za ohlasy.

Princezna Blackell
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama