Jsem střelec s dlouhým krkem, jsem můra s motýlíma křídlama.

Tady čti a v životě žer a nebo buď sežrán.


Kdepak pod podpostelí, žijí v nás.

31. července 2015 v 18:00 | princezna Blackell |  TT podle mého gusta
Ať už hodně hluboko nebo brouzdají na povrchu. Tak jako tak, je to pravda.
Jako malé holátko, jsem taky měla hrůzu jít v noci do sklepa a co hůř zhasnout světlo a doběhnout do postele dřív, než mě chytí slizká kostnatá ruka a stáhne do hlubin prachu pod postelí. Hodně dlouhou dobu jsem se nedokázala dívat na Harryho Pottera 3, jelikož tam byla děsivá zcéna s naštvanou knihou, která onoho brejlounka málem pokousala. Za následek to mělo totiž to, že jsem se bála Čítanky. Ale co si budeme povídat, zase jsem se ke knížkám s chutí vrátila.
Vzpomínám si na momenty kdy jsem ležela schoulená pod dekou a křičela na maminku, aby zabila ta hemžející se stvoření na stropě, protože mě chtějí sežrat. Takže když maminka přišla s hrnečkem teplého mléka s medem a doufala že po tom konečně usnu, nedošlo jí, že pod mou postelí bydlí stará ošklivá paní která se mě snaží chytat za ručičky a její sténání doprovází odporný zápach z úst. Od té doby mám hrůzu ze zubních náhrad. Není nic děsivějšího než když si sedíte v restauraci lížete lízátko a babička si vedle mvás dá do sklenice zuby, zatímco se snaží rozžvýkat řízek. To jsou mi vzpomínky. Dneska se tomu směju a jakmile mě v reastauraci babička požádá, zda bych jí donesla sklenici s vodou, aby si mohla odložit "zuby", s úsměvem jí vyhovím, protože vím, že mě to také čeká. No, to bychom měli.
Děkuji těm co dočetli až do těchto míst a samozřejmě budu ráda, když se také podělíte o své zážitky.
Poroučím se na dobu neurčitou.
Princezna Blackell - stále praštěná.
 


Komentáře

1 J J | 31. července 2015 v 21:03 | Reagovat

do not read this if you read this you will die i am teresa fidalgo if you don t repost his on 20 photos i will sleep with you forever a girl ignored me and her mom die 20 days later ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama